


NEW PROJECT X CYPHER FORTY 40 5.0 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT Ping Tip G440 #453089
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453089 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453089 |























