



NEW PROJECT X EVENFLOW 45g 4.0 LADIES FLEX DRIVER SHAFT #432972
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 432972 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 432972 |























