



NEW PROJECT X EVENFLOW 75g 6.0 STIFF FLEX HYBRID SHAFT #432971
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 432971 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 432971 |























