


NEW PROJECT X HZRDUS BLACKOUT 60 5.5 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT Titleist #452817
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452817 |
Original: $71.99
-65%$71.99
$25.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452817 |























