


NEW PROJECT X HZRDUS BLACKOUT 60 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT w/Ping Tip G440 #452927
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452927 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452927 |























