


NEW PROJECT X HZRDUS CB COUNTER BALANCED 50 5.5 REGULAR FLEX SHAFT Ping G440 Tip
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453162 |
Original: $71.99
-65%$71.99
$25.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453162 |























