


New Project X HZRDUS CB Red 50 5.0 Senior Flex Fairway Shaft w/ Cobra Tip 452331
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New w/ minimal shop wear. |
| SKU: | 452331 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New w/ minimal shop wear. |
| SKU: | 452331 |























