


NEW PROJECT X HZRDUS GEN4 BLACKOUT 60 5.5 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT w/ Ping G440
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449854 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449854 |























