


NEW PROJECT X HZRDUS SMOKE GREEN 60 6.0 STIFF FLEX DRIVER SHAFT #448841
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448841 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448841 |























