


New! Project X HZRDUS Smoke iM10 60 TX Driver / Wood Shaft .335" Tip #473739
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473739 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473739 |























