


NEW PROJECT X LIMITED EDITION VOLITION HZRDUS BLACK 60 5.5 REGULAR FLEX SHAFT
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448601 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448601 |























