


New! Project X Small Batch EvenFlow Riptide 50g 6.0 Stiff Driver Shaft #475694
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Riptide |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475694 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Riptide |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475694 |























