


New! Special Joy METAFLEX CBT 6.5M X-Flex Driver Shaft .335" Tip #466704
| Brand: | Free Flex |
| Model: | Free Flex |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New - rated for 110-120mph swing speed |
| SKU: | 466704 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Free Flex |
| Model: | Free Flex |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New - rated for 110-120mph swing speed |
| SKU: | 466704 |























