



NEW TENSEI AV SERIES RAW ORANGE 55 X-FLEX DRIVER SHAFT .335 46" #421253
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421253 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421253 |























