



NEW TENSEI AV SERIES RAW ORANGE 75 REGULAR FLEX DRIVER / WOOD SHAFT 46" #421252
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421252 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421252 |























