


New! TERRA FORZA Red X-Flex Driver Shaft .335" Tip #473167
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition. |
| SKU: | 473167 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition. |
| SKU: | 473167 |























