


New! TERRA FORZA Yellow Stiff / Stiff Plus Driver Shaft .335" Tip #473165
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition. |
| SKU: | 473165 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition. |
| SKU: | 473165 |























