


New! TPT Golf Red Range 18 Lo Hybrid Shaft .370" Tip #474363
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 82g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474363 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 82g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474363 |























