


New TPT GOLF RED RANGE 18 / Lo Regular + Flex Driver Shaft .335" Tip #476747
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476747 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476747 |























