


New! TPT Golf Red Range 19 Lo Hybrid Shaft .370" Tip #474362
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474362 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474362 |























