


New TPT GOLF RED RANGE 19 / Lo Senior + Flex Driver Shaft .335" Tip #476743
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476743 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476743 |























