


New TPT 19 / Lo R1 Regular Flex Hybrid Shaft .370" Tip #504068
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 78g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504068 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 78g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504068 |























