


NEW UST MAMIYA ATTAS T2 8 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT 46" (337308)
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 337308 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 337308 |























