


NEW UST MAMIYA HELIUM BLACK 4 F2 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT w/Cobra Adapter 437149
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | High |
| Torque: | 6.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437149 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | High |
| Torque: | 6.2 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437149 |























