


NEW UST MAMIYA RECOIL ES SMACWRAP 760 F3 REGULAR FLEX 9 IRON SHAFT 37.5" .355
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 37.5" (9 Iron) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.1* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 368767 |
Original: $23.99
-65%$23.99
$8.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 37.5" (9 Iron) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.1* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 368767 |























