


NEW UST MAMIYA RECOIL ESX 450 F1 LADIES FLEX GRAPHITE WEDGE SHAFT .355 #448284
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 37" (Wedge) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.2* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448284 |
Original: $19.99
-65%$19.99
$7.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 37" (Wedge) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.2* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448284 |























