


NEW UST MAMIYA THE ATTAS INTERNATIONAL 8 TX-FLEX DRIVER SHAFT .335 46" #422347
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Attas |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422347 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Attas |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422347 |























