


NEW UST MAMIYA VTS SILVER 85 REGULAR FLEX HYBRID SHAFT 42" .370 TIP (337307)
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 337307 |
Original: $15.99
-65%$15.99
$5.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 337307 |























