


PADERSON KINETIXX HIGH TRAJECTORY D10 Senior Flex DRIVER SHAFT Ping Tip 441155
| Brand: | Paderson |
| Model: | Other |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | No Grip |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some light marks to the paint / graphics but nothing major. |
| SKU: | 441155 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Paderson |
| Model: | Other |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | No Grip |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some light marks to the paint / graphics but nothing major. |
| SKU: | 441155 |























