


SCOTTY CAMERON DETOUR Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #442482
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | PING |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Good condition with some cosmetic wear to the label & finish. The grip is in good shape. |
| SKU: | 442482 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | PING |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Good condition with some cosmetic wear to the label & finish. The grip is in good shape. |
| SKU: | 442482 |























