

SCOTTY CAMERON Jet Setter Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #442471
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Average condition with cosmetic wear to the label & finish. |
| SKU: | 442471 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Average condition with cosmetic wear to the label & finish. |
| SKU: | 442471 |























