


SCOTTY CAMERON Jet Setter Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #459757
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light cosmetic wear to the label & finish. The grip is in great shape. |
| SKU: | 459757 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light cosmetic wear to the label & finish. The grip is in great shape. |
| SKU: | 459757 |























