

SCOTTY CAMERON Phantom Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #466907
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the finish & label. Pulled from 35" Phantom putter. |
| SKU: | 466907 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the finish & label. Pulled from 35" Phantom putter. |
| SKU: | 466907 |























