


SCOTTY CAMERON Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #442419
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with cosmetic wear to the label & finish. The grip is in good shape. |
| SKU: | 442419 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with cosmetic wear to the label & finish. The grip is in good shape. |
| SKU: | 442419 |























