


SCOTTY CAMERON Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #442466
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron Matador |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Good condition with some cosmetic wear to the label & finish. The grip shows some wear but is in decent shape. |
| SKU: | 442466 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | Scotty Cameron Matador |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Good condition with some cosmetic wear to the label & finish. The grip shows some wear but is in decent shape. |
| SKU: | 442466 |























