


SCOTTY CAMERON Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #442491
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 29.75" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Average condition with cosmetic wear to the label & finish. |
| SKU: | 442491 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 29.75" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Average condition with cosmetic wear to the label & finish. |
| SKU: | 442491 |























