


SCOTTY CAMERON Special Select Single Bend Right-Handed Shaft Pull Out #442515
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with some cosmetic wear to the label / finish. |
| SKU: | 442515 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Great condition with some cosmetic wear to the label / finish. |
| SKU: | 442515 |























