

SCOTTY CAMERON Super Select Putter Shaft Pull Out .390" Tip #466885
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | |
| Condition Notes: | Great condition with some light cosmetic wear to the label & finish. .390" Tip |
| SKU: | 466885 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | Scotty Cameron |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 32.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | |
| Condition Notes: | Great condition with some light cosmetic wear to the label & finish. .390" Tip |
| SKU: | 466885 |























