



SEVEN DREAMERS 70g X Flex Driver Shaft w/ PXG Tip #448384
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | PXG Std |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the finish. The adapter and grip are in great shape. |
| SKU: | 448384 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | PXG Std |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the finish. The adapter and grip are in great shape. |
| SKU: | 448384 |























