


UST HELIUM Black 4F1 Ladies Flex Fairway Shaft w/ Cobra Tip #476340
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 40g range |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The grip & adapter look great |
| SKU: | 476340 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 40g range |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The grip & adapter look great |
| SKU: | 476340 |























