


UST Mamiya HELIUM Black Edition 4F3 Regular Fairway Shaft -TaylorMade Tip 467663
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Std |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & scuffs to the paint & graphics. The grip & adapter are in good shape. |
| SKU: | 467663 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Helium Black |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride Std |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Good condition with some nicks & scuffs to the paint & graphics. The grip & adapter are in good shape. |
| SKU: | 467663 |























