


UST Mamiya LIN-Q Gunmetal 6F4 Stiff Flex 42.75" Driver Shaft Pull Out #446878
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q Gunmetal |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint / graphics. The tip is free of damage and the grip is in great shape. |
| SKU: | 446878 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q Gunmetal |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint / graphics. The tip is free of damage and the grip is in great shape. |
| SKU: | 446878 |























