


UST TSPX QUANTUM Purple 4 F3 Regular Flex 42.75" Driver Shaft Pull Out #446916
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Quantum Purple |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some small nicks & light marks to the paint. The tip is free of damage, and the grip is in good shape. |
| SKU: | 446916 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Quantum Purple |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some small nicks & light marks to the paint. The tip is free of damage, and the grip is in good shape. |
| SKU: | 446916 |























