


2pc NEW TRUE TEMPER ELEVATE 95 VSS STIFF FLEX STEEL WEDGE SHAFTS 37" .355 404561
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate VSS |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404561 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate VSS |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404561 |





















