


3pc NEW TRUE TEMPER ELEVATE 95 VSS STIFF FLEX STEEL WEDGE SHAFTS 37" .355 404556
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404556 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404556 |





















