


2pc NEW TRUE TEMPER ELEVATE TOUR X-FLEX (X-STIFF) WEDGE SHAFTS 37" .355 #411391
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Weight: | 117g |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 411391 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Weight: | 117g |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 411391 |





















