


NEW TRUE TEMPER ELEVATE ETS 115 REGULAR FLEX STEEL IRON SHAFTS 3-PW .355 TIP
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (40"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 382372 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (40"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 382372 |





















