


NEW TRUE TEMPER ELEVATE TOUR X-FLEX STEEL IRON SHAFTS 6-PW .355 (416822)
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 5 |
| Shaft Length: | 6-PW (39"-37") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416822 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 5 |
| Shaft Length: | 6-PW (39"-37") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416822 |





















