


3pc NEW TRUE TEMPER AMT BLACK S200 STIFF FLEX STEEL WEDGE SHAFTS .355 #407625
| Shaft Length: | 3 @ 36.5" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 116g |
| Launch: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407625 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Length: | 3 @ 36.5" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 116g |
| Launch: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407625 |





















