


New! DYNAMIC GOLD 95 VSS Pro Regular Flex R300 5-iron Shaft .355" 436919
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 39" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436919 |
Original: $11.99
-65%$11.99
$4.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 39" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436919 |





















